_

برق صنعتی چیست؟

چطور برق صنعتی راه اندازی می‌کنیم؟

اگر بخواهیم برق صنعتی را در چند کلمه تعریف کنیم، یعنی کاربرد برق در صنعت که خودش زمینه‌های مختلفی را شامل می‌شود. در واقع با برق صنعتی و روش‌ها و تکنیک‌های آن می‌توانیم تعیین کنیم که انرژی الکتریکی چطور در یک کارخانه کنترل شود. تعریف دیگری که می‌توانیم از آن ارائه کنیم این است که در حقیقت یک کنترل سه فاز می‌باشد که وارد یک کارخانه یا کارگاه می‌شود و برای روشن و خاموش شدن یک سری تجهیزات صنعتی استفاده می‌شود. این تجهیزات می‌تواند شامل موتورهای الکتریکی، نوارهای نقاله، فن هوا، دستگاه‌های نساجی، کمپرسورها و… باشد.
راه اندازی برق صنعتی

پارسیان نور با بهره گیری از نیروی متخصص در زمینه برق صنعتی آماده دریافت پروژه‌های شماست.

ما با رعایت تمامی استانداردهای امنیتی در پروژه‌های برق و همچنین بهره گیری از تخصص و دانش نیروهای کارآموزده در تلاشیم تا به بالاترین درجه کیفیت دست پیدا کنیم.

09121698134 – 02632402370

برق صنعتی
_

برق صنعتی چه کاربردی دارد؟

مهم‌ترین کاربرد آن در کارخانجات صنعتی و تولیدی می‌باشد، آن هم به این دلیل که مصرف برق زیادی دارند. با شیوه‌های کاهش برق مصرفی صنعتی می‌توان در برق مصرفی ساختمان و بیمارستان‌ها، کارخانجات تولیدی و صنعتی صرفه‌جویی کرد.  تابلو برق صنعتی یکی از بخش‌های مهم برق صنعت محسوب می‌شود که وظیفه آن کنترل فعالیت‌های صنعتی و پخش برق بین دستگاه‌ها می‌باشد. یکی دیگر از بخش‌هایی که در برق صنعت حائز اهمیت است، پی ال اسی (PLC) می‌باشد که فرآیندهای ساخت از قبیل مونتاژ و … کنترل می‌کند و علاوه بر صنعت برق در صنایع شیمیایی، پلاستیک، ساختمان و ماشین نیز کاربرد دارد.

ما در نصب و راه اندازی انواع تابلو برق از نظرساختار و ظاهردر خدمت شما هستیم

ما با در اولویت قرار دادن مشتریان در تلاش هستیم تا با استفاده از سطح دانش و تجربه‌های خود در زمینه راه‌اندازی و اجرای پروژه‌های صنعتی، در نهایت رضایت شما را به همراه داشته باشیم.