_

تابلو برق چیست؟

چطور تابلو برق راه اندازی می‌کنیم؟

در واقع دستگاه تابلوی برق یک محفظه است که تجهیزات برقی در آن نصب می‌شوند. از این دستگاه برای نصب تجهیزات کنترلی، قطعات و سیم بندی وسایل الکترونیک استفاده می‌شود. این دستگاه ها انواع مختلفی دارند و متناسب با کاربردی که دارند مورد استفاده صنایع و ساختمان ها قرار می گیرند. خود دستگاه تابلوهای برق‌ در واقع به سه قسمت تقسیم می‌شوند: قسمت درونی که شامل تجهیزات برقی می‌شود، قسمت بیرونی که بدنه است که می‌تواند از جنس فلز و یا غیرفلز باشد و قسمت ارتباطات که شامل ارتباط سیم‌ها با یکدیگر می‌شود. نصب تابلو برق در ساختمان‌ها و اماکنی که از دستگاه‌های الکتریکی زیادی استفاده می‌شودT جهت حفظ ایمنی ضرورت دارد. این دستگاه میزان برق ورودی به دستگاه‌های الکتریکی را کنترل می‌کند و بر روی جریان برق نظارت می‌کند.
تابلو برق

پارسیان نور با بهره گیری از نیروی متخصص در نصب و راه اندازی انواع تابلو برق با شما همکاری می‌کند.

ما با رعایت تمامی استانداردهای امنیتی در نصب و راه اندازی انواع تابلو های برق و همچنین بهره گیری از تخصص و دانش نیروهای کارآموزده در تلاشیم تا به بالاترین درجه کیفیت دست پیدا کنیم.

09121698134 – 02632402370

دستگاه تابلو برق
_

وظایف تابلو برق چیست؟

  • جلوگیری از شوک الکتریکی به افراد
  • محافظت از تجهیزات در مقابل باد، باران و برف
  • تقسیم مساوی برق بین تجهیزات
  • تولید و توزیع و تبدیل انرژی
  • جلوگیری از نشتی جریان به دلیل وجود فیوزها و قطع‌کننده‌های مدار
  • تأمین‌کننده انرژی‌ها الکتریکی

ما در نصب و راه اندازی انواع تابلو برق از نظرساختار و ظاهردر خدمت شما هستیم

ما با در اولویت قرار دادن مشتریان در تلاش هستیم تا با استفاده از سطح دانش و تجربه‌های خود در زمینه راه‌اندازی و اجرای پروژه‌های صنعتی، در نهایت رضایت شما را به همراه داشته باشیم.