_

دیزل ژنراتور چیست؟

نصب و راه اندازی دیزل‌های ژنراتور

دیزل ژنراتور از ترکیب دو بخش موتور دیزل و دینام تشکیل شده است که وظیفه آن تبدیل کردن انرژی مکانیکی به انرژی الکتریکی می‌باشد. در حقیقت ترکیب موتور دیزل و ژنراتور، در کنار قسمت هایی دیگر قرار می گیرند تا دیزل‌های ژنراتور را تشکیل دهند. اجزای اصلی این دستگاه شامل موتور ژنراتور، دینام، سیستم های سوخت (تانک)، سیستم های خنک کننده و اگزوز، شارژر باتری، قاب (شاسی)و …هستند.
 
دیزل ژنراتور

هدف از ایجاد دیزل ژنراتور، تأمین جریان الکتریکی هنگام قطع برق است تا فرآیندهایی که باید به صورت روزانه و بدون توقف فعالیت کنند، با کمبود برق مواجه نشوند. این دستگاه ها منبع مهمی برای تأمین برق اضطراری و موقت هستند و هر چه اندازه آن‌ها بزرگ‌تر باشد، عملکرد و راندمان بهتری هم خواهند داشت. از دیزل‌های ژنراتور معمولا در حوزه تجاری، معادن و مراقبت‌های بهداشتی استفاده می‌شود زیرا امنیت در آن‌ها حرف اول را می‌زند و وجود منبع انرژی الکتریکی برای کار کردن دستگاه‌ها و ماشین‌های صنعتی کاملا ضروری است.

پارسیان نور با بهره گیری از نیروی متخصص در نصب و راه اندازی انواع دیزل ژنراتور با شما همکاری می‌کند.

ما با رعایت تمامی استانداردهای امنیتی در نصب و راه اندازی انواع دیزل‌های ژنراتور و همچنین بهره گیری از تخصص و دانش نیروهای کارآموزده در تلاشیم تا به بالاترین درجه کیفیت دست پیدا کنیم.

09121698134 – 02632402370

نصب دیزل ژنراتور
_

انواع دیزل ژنراتور عبارتند از:

  • ژنراتورهای گازوئیل سوز
  • ژنراتور گاز سوز
  • ژنراتور دوگانه سوز
  • تک فاز
  • سه فاز
  • دیزل‌های ژنراتور آب خنک و هوا خنک

ما در نصب و راه اندازی انواع دیزل ژنراتور از نظرسوخت مصرفیمهارت داریم

ما با در اولویت قرار دادن مشتریان در تلاش هستیم تا با استفاده از سطح دانش و تجربه‌های خود در زمینه راه‌اندازی و اجرای پروژه‌های صنعتی، در نهایت رضایت شما را به همراه داشته باشیم.