_

پست برق چیست؟

چطور آن را راه اندازی کنیم؟

پست برق در واقع محلی است که در آن تمامی تجهیزات انتقال انرژی با رعایت تمامی استانداردهای امنیتی راه اندازی می‌شود و در آن تبدیل ولتاژ انجام می‌شود. وظیفه اصلی آن ها این است که به عنوان مبدل ولتاژ عمل کرده و عمل سوئیچینگ را انجام دهند. سوئیچینگ به معنای قطع یا وصل خطوط انتقال یا مصرف‌کننده‌ها از شبکه‌ است. یک پست برق دارای تجهیزات بسیاری از جمله تجهیزات سوئیچ، سیستم‌های حفاظت، کنترل و تعدادی ترانسفورماتور، تأسیسات جانبی الکتریکی، ساختمان کنترل و سایر تأسیسات ساختمانی می‌باشد. پست‌های برق را می‌توان از نظر نوع وظیفه، هدف، محل نصب و نوع عایقی به انواع مختلفی تقسیم کرد.
این پست ها به انواع مختلفی تقسیم می شوند که هر کدام وظایف خاصی را انجام می دهند. پست انتقال، پست جمع کننده و پست توزیع کننده از جمله انواع پست های برق هستند.
راه اندازی پست برق

پارسیان نور با بهره گیری از نیروهای کارآزموده در زمینه اجرا و راه اندازی انواع پست برق با شما همکاری می‌کند.

ما با رعایت تمامی استانداردهای امنیتی در نصب و راه اندازی انواع پست برق و همچنین بهره گیری از تخصص و دانش نیروهای کارآموزده در تلاشیم تا به بالاترین درجه کیفیت در این حوزه دست پیدا کنیم.

09121698134 – 02632402370

انواع پست برق
_

با انواع پست برق آشنا شویم:

  • پست‌های افزاینده، پست‌های انتقال انرژی
  • پست‌های کاهنده فوق توزیع
  • پست‌ها با عایق هوا
  • پست‌ها با عایق گازی
  • پست برق در فضای باز
  • پست فضای سرپوشیده

ما در نصب و راه اندازی انواع پست برق از نظرنوع وظیفهدر خدمت شما هستیم

ما با در اولویت قرار دادن مشتریان در تلاش هستیم تا با استفاده از سطح دانش و تجربه‌های خود در زمینه راه‌اندازی و اجرای پروژه‌های صنعتی، در نهایت رضایت شما را به همراه داشته باشیم.