_

سیستم امنیتی ساختمان چیست؟

چرا سیستم امنیتی پیاده سازی کنیم؟

امنیت در هر منزل، ساختمان و محل کاری شرط اصلی آرامش و یک خیال آسوده است. همه ما در تلاشیم تا از خانه و افراد و اشیاء داخل آن به نحو احسنت محافظت کنیم اما گاهی ممکن است به هر دلیلی غفلت کنیم و با مشکلات جبران ناپذیری مواجه شویم. شاید اگر از همان ابتدا از یک سیستم امنیتی ساختمان کمک بگیرید و از دغدغه‌های خودتان کم کنید بهتر باشد، البته الان هم دیر نشده! یک سیستم امنیتی مجموعه‌ای از اجزاء و سنسورهایی است که با یکدیگر یکپارچه شده‌اند تا یک شبکه امنتی را ایجاد کنند.
سیستم امنیتی ساختمان
این سیستم‎ها معمولا در نقاط ورودی و خروجی ساختمان‎ها نصب می شوند تا از ورود سارقان جلوگیری کنند. سیستم‌های امنیتی ساختمان‎ها به چهار دسته هشداری نظارتی، هشداری بیسیم، نظارت ویدیویی و کنترل دسترسی تقسیم می‌شوند. سیستم‌های امنیتی هوشمند می‎توانند با ایجاد لایه‎های امنیتی قوی از ساختمان و منزل شما در برابر خطرات احتمالی محافظت کنند.

پارسیان نور با بهره گیری از نیروی متخصص در نصب و راه اندازی انواع سیستم امنیتی ساختمان با شما همکاری می‌کند.

ما با رعایت تمامی استانداردهای امنیتی در نصب و راه اندازی انواع سیستم امنیتی ساختمان و همچنین بهره گیری از تخصص و دانش نیروهای کارآموزده در تلاشیم تا به بالاترین درجه کیفیت دست پیدا کنیم.

09121698134 – 02632402370

راه اندازی سیستم امنیتی ساختمان
_

هدف از داشتن یک سیستم امینتی ساختمان

  • امنیت و جلوگیری از جنایت
  • جلوگیری از وقوع حوادث مثل دزدی
  • حذف نیروی انسانی
  • دقت بالاتر
  • کنترل از راه دور
  • بازنگری صحنه‌های ثبت شده

ما در نصب و راه اندازی انواع سیستم امنیتی درمنزلدر خدمت شما هستیم

ما با در اولویت قرار دادن مشتریان در تلاش هستیم تا با استفاده از سطح دانش و تجربه‌های خود در زمینه راه‌اندازی و اجرای پروژه‌های صنعتی، در نهایت رضایت شما را به همراه داشته باشیم.